/

Kolekcja Origami

 

Origami

Geometria fantazji

Prostota geometrii i jej dynamizm pobudza do działania. Idealnie, by w takim wnętrzu rozpocząć dzień! Kolekcja paneli w kształcie rombu zachwyca odwagą łączenia figury geometrycznej z nietuzinkowym kolorem. Wklęsła forma pojedynczej ceramiki pięknie załamuje i odbija światło, co daje różnorodne efekty w zależności od kąta patrzenia. Znikają ograniczenia, wyswobadza się wyobraźnia: jakie jeszcze konfiguracje można utworzyć z tych stylowych paneli? Są jak zaproszenie do kreacji w zgodzie ze swoją wizją. Sen o rombie oznacza, że w najbliższym czasie nie powinno nam niczego zabraknąć. Niech więc Twoje sny mają nabiorą kształtu rombów!

img

Format podstawowy

Symbol:
Or44.01
Wymiary:
440 x 254 x 26 mm
Materiał:
Ceramika
Waga:
1,61 kg

Inne możliwości

Dzięki ogromnemu doświadczeniu projektowemu w dziedzinie ceramiki, wychodzimy naprzeciw Państwa sugestiom i wymaganiom. Posiadamy niezbędne możliwości, aby sprostać wszystkim indywidualnym projektom na zamówienie, według wzorów graficznych, materiałów własnych i powierzonych.

Formy przygotowuje specjalista w tej dziedzinie na podstawie szkiców, rysunków, fotografii lub własnego pomysłu.
Zawsze jesteśmy otwarci na nowe wyzwania !

img

Jeden panel, wiele możliwości

Odpowiednia budowa dekoru pozwala tworzyć całe szeregi różnych konfiguracji. Progresywny geometrycznych kształt z wklesłą powierzchnią oddaje wiele ciekawych odbić światła, które tworzą nową scenę w zależności od kąta patrzenia.

 

Kolorystyka