/

Kolekcja Echo

 

Echo

Melodia subtelności

Rytmika, zaszeregowanie, porządek. A do tego koło jako kształt idealny. Panel dekoracyjny z tej kolekcji jest zdecydowany, konkretny i bardzo nowoczesny. Wprowadza do wnętrza ład, styl i element zaskoczenia. W kwadratowy format wtopione zostało koło, w którym zachwycająca gra wypukłości i wklęsłości. Zaglądając do każdego oczka, możemy ujrzeć odbicie siebie i świata w obróconym wydaniu. Dodając do tego dowolny kolor, otrzymujemy efekt, jaki robi ogromne wrażenie. Geometria kształtów zostaje zmiękczona obłościami i wklęsłościami, na których igra sobie światło.

img
img

Format podstawowy

Symbol:
Ec30.01
Wymiary:
300 x 300 x 54 mm
Materiał:
Ceramika
Waga:
3,08 kg

Jeden panel, wiele możliwości

Pokaźne wypukłości i soczewka niszy, daje bardzo ciekawe refleksy świetlne, skupiając w sobie obraz, tworzy atmosferę namysłu. Proponujemy to wzornictwo do biur, korytarzy i przejść, gdzie na pewno zwróci na siebie uwagę.

Inne możliwości

Dzięki ogromnemu doświadczeniu projektowemu w dziedzinie ceramiku, wychodzimy naprzeciw Państwa sugestiom i wymaganiom. Posiadamy niezbędne możliwości, aby sprostać wszystkim indywidualnym projektom na zamówienie, według wzorów graficznych, materiałów własnych i powierzonych.

Formy przygotowuje specjalista w tej dziedzinie na podstawie szkiców, rysunków, fotografii lub własnego pomysłu.
Zawsze jesteśmy otwarci na nowe wyzwania !

img
 

Kolorystyka