O nas

 Z miłości do rzemiosła

Od trzech pokoleń specjalizujemy się w produkcji kafli ceramicznych do zabudów kominkowych i piecowych, ceramiki ozdobnej i użytkowej. Wszystkie wyroby z naszej pracowni są unikatowe gdyż są tworzone wyłącznie ręcznie. Począwszy od przygotowania projektu, modeli, form, skończywszy na ręcznym malowaniu, zdobieniu czy rzeźbieniu. Pomysł na ceramiczne panele dekoracyjne kiełkował w naszej wyobraźni od dawna. CeramicWall to wynik naszych poszukiwań łączący nie tylko szlachetny materiał i niebanalny design, ale również precyzję ręcznego wykonania i funkcjonalne, nietuzinkowe możliwości dekoracji naszych wnętrz i przestrzeni.

CeramicWall to kolekcja naszych autorskich wzorów, pełnych ekspresji, wolności, dla osób, które mają fantazję i kochają szlachetne materiały. Energetyczna paleta barw, form i wzorów umożliwia odpowiedni wybór i zastosowanie do każdego wnętrza.

Aby sprostać oczekiwaniom Państwa otwarci jesteśmy realizować nawet najbardziej śmiałe i nieoczywiste pomysły faktur i wzorów na naszych panelach dekoracyjnych CeramicWall.

Zapraszamy ☺

img
 

img

Nieumiarkowanie w formie i kolorze

Piękno i estetykę dekorów podkreśla się poprzez zdobienie reliefów różnokolorowymi szkliwami oraz ich ozdobnym malowaniem. Różnorodność i swoboda wyboru przy tworzeniu i aranżacji wnętrz daje olbrzymie pole do popisu dla projektantów i wykonawców. Wszelkie walory ceramiki mają swoje tło, które je tworzy i określa jako materiał nieujarzmiony i niejednorodny pod kątem składu chemicznego i fizycznego. Dlatego uznajemy, że mamy do czynienia z „żywym” materiałem, który zmusza do pokory i codziennych kompromisów. Jednocześnie te same cechy tworzą ich indywidualny charakter, tak często poszukiwany przez koneserów rzemieślniczego wyrobu i posiadania w swym otoczeniu niepowtarzalnych, naturalnych przedmiotów rękodzieła. Jako producenci ceramiki rozumiemy, że ten indywidualny charakter wyrobu jest największą zaletą dla Inwestora.

Zawsze jesteśmy otwarci na nowe wyzwania! Pozwól spełnić swoje marzenia!
Z wyrazami szacunku,
Sylwia i Rafał