Kolekcja Marrakesh

 

Marrakesh

Pobudzenie zmysłów

Kto raz odwiedził Maroko, ten wie, że nie da się zapomnieć jego najciekawszego miasta – Marrakeszu. To swoisty mikrokosmos przenoszący w przeszłość, wprawiający w osłupienie bogactwem wrażeń, jakie oferuje. Misterny wzór paneli ceramicznych jest jak pocztówka z podróży, wprowadzająca do codzienności szczyptę magii, tajemnicy i luksusu. Ceramika błyszczy się i lśni zapominając, co to skromność. Panele najokazalej prezentują się na całej ścianie, co w pełni prezentuje ich wyrafinowanie. Wykonane są ręcznie, przez co wzór nigdy nie wygląda monotonnie – pozostaje żywy i pełen niespodzianek!

img
img

Format podstawowy

Symbol:
Ma40.01
Wymiary:
400 x 400 x 20 mm
Materiał:
Ceramika
Waga:
4,36kg 

 

Jeden panel dwa układy

Jeden element w symetrycznym odbiciu wystarczy do stworznia dwóch układów i niepowtarzalnej stylizacji wnętrza. Panele dostosowują się do otoczenia błyszcząc się i mieniąc. W zależności od sposobu padania światła powstaje nowe doświadczenie przestrzenne. Chcesz oglądać zmieniającą się ścianę, dotykać jej i cieszyć się pokazem refleksów?

 

 

Inne możliwości

Dzięki ogromnemu doświadczeniu projektowemu w dziedzinie ceramiki, wychodzimy naprzeciw Państwa sugestiom i wymaganiom. Posiadamy niezbędne możliwości, aby sprostać wszystkim indywidualnym projektom na zamówienie, według wzorów graficznych, materiałów własnych i powierzonych. Formy przygotowuje specjalista w tej dziedzinie na podstawie szkiców, rysunków, fotografii lub własnego pomysłu.
Zawsze jesteśmy otwarci na nowe wyzwania !

img

Kolorystyka